jankohrasko je naaaadherna, zdá sa že sa nenudis .... 🙂
28. nov 2013
jankohrasko
autor@monyka77 nieeee, prave som dokoncila moj veniec.. cista katastrofa!!!
28. nov 2013
@jankohrasko , a robila si si další? Kam ho das ? Sikulka 🙂
29. nov 2013
jankohrasko
autor@monyka77 keby som vedela, aku budu som si na seba usila, 4 hodiny som ho robila, 260 tamponov, isla som spat bolo 2.30 🙂 ze nikdy viac, prsty si necitim..
tento chcem dat mojej mamine 🙂
29. nov 2013

moze byt takato modra? @monyka77