konecne doma
Waaaaaaauuuuu,ten sal ale bude super, ale už prosím oddychuj trocha....
2. dec 2013
jankohrasko
autor@monyka77 nemozem, ja budem v hrobe 🙂
aky obvod??
2. dec 2013
jankohrasko
autor@monyka77 boze, dufam, ze sa mi podariiiiii 🙂
2. dec 2013
@jankohrasko obvod netuším....však omerame spolu 🙂
2. dec 2013

@monyka77 mmoze byt? tie dve dnes prisli 🙂 som bola po nich na poste 17:59 🙂 mozem zacat 🙂