icon
20 / 64
avatar

mozem sa opytat aka znacka kocika? dakujem

11. sep 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
jansu29
autor

@jaruska12 samozrejme 😀, je to Nexxo

11. sep 2016
avatar

@jansu29 myslela som si len som si nebola ista..🙂 a si s nim spokojna?

11. sep 2016
avatar
jansu29
autor

@jaruska12 ano, len skladanie do auta ma ide zničiť, kedze mame neprakticky kufor 😫

11. sep 2016
avatar

@jansu29 takze keby ze mozes kupis iny ci ani nie...lebo nad nim uvazujem...🙂 ale dakujem

11. sep 2016
avatar
jansu29
autor

@jaruska12 kúpim auto s väčším kufrom 😂😂 nie, ide o to, ze mam deti dve, takze naložit kocik, vajíčko a dalsie dieta v sedačke a nakup uz len kde zostane miesto 😩 takze v tomto je to nepraktické, ale toto najímaní vsetky kočíky s vaničkou

11. sep 2016
avatar

@jansu29 tak to mas pravdu..🙂 velmi pekne dakujem za odpovede...🙂

11. sep 2016
avatar
jansu29
autor

@jaruska12 😜 za máličko

12. sep 2016