pripadne skus robit na sablonu a viac este formovat C- obluk, ono to pojde, chce to prax 😉
1. feb 2014
Hrozne neprirodzené.
1. feb 2014
jj su neprirodzene ale to su asi zaciatky ze? lebo tie dalsie su krasne, to je jasne to chce prax 🙂 ale inak krasna praca
1. feb 2014
janulka156
autorTo su uz asi 4 roky dozadu stare ale dakujem za nazor 🙂 kazdy dako zacina bez kurzu
1. feb 2014
@janulka156 tak veru, ja som preto chodila na kurz, ale nezivim sa tym, len som chcela vediet, ako to sprave robit pretoze mam rada preciznost a potom som popri praci vo volnom case robievala nechtiky kolegyniam, no teraz na MD iba sestre
1. feb 2014
@janulka156 presne moja rec
20. okt 2015

podla mna su neprirodzene siroke tie typy, bolo by treba dat o cislo mensi typ, kedze nanesenim gelu este zhrubnu