janullay
8. okt 2014
Portréty
Veľmi rada kreslím, vždy je čo vylepšiť 🙂 Mám svoj štýl, každá kresba je iná, ale hlavne, kreslím s láskou .......
farebne kreslím suchým pastelom, alebo aj pastelkami :D a čiernobiele grafitovými ceruzkami, fixujem voči oteru
Nadherne, kreslite aj na objednavku?
8. okt 2014
waw prekrasne 🙂
8. okt 2014
janullay
autorĎakujemmm
8. okt 2014
Tiež máme pekný portrét, vankúšik, hodinky aj tričená od Janky. Sú super . :P
14. okt 2014
janullay
autorjeej ty si ma našla 🙂 ďakujemmmmm
14. okt 2014
kto chce ten nájde - nepoznáš ? xi xi xi
14. okt 2014
janullay
autor:D
16. okt 2014
peknééé
13. jan 2015
janullay
autorDAKUJEM 🙂
13. jan 2015






































































Kraaaaaasneee 🙂 A kreslis len sama pre seba?