icon
avatar
januska131
21. júl 2019

Súťaž o knižku ♥

Ahojte,

leto je v plnom prúde a tak pokračujeme ďalšou súťažou o knižku.

Otázka je jednoduchá.

Stačí, ak mi napíšete, ktorá knižka, z tých ktoré ste prečítali je Vaša srdcovka?

Víťazku knižky Chcem takého ako ty vyberiem v stredu 24.7.

Budem sa tešiť na Vaše odpovede a držím Vám palce.

Jana 

#joj 

avatar

Malý princ jednoznačne 🙂

21. júl 2019
avatar

Knihu ktorú som vyhrala som darovala neveste tá je na romantiku 🙂 ja milujem detektívky ale najviac knihy od Coelho Alchymista a pod a tiež životopisy .

21. júl 2019
avatar

Púštny kvet 🙂u mňa jednoznačne 👍

21. júl 2019
avatar

Mama milovala Gabčíka od Veroniky Homolovej Tóthovej. Nielenže odkrýva kus našej histórie, ale môžeme si všimnúť, že aj vtedajší hrdinovia boli chlapi ako sú aj tí dnešní 🙂.

21. júl 2019
avatar

Jana Eyrová jednoznačne 😍 Čítala som ju už cez 10x :D Navždy moja srdcovka

21. júl 2019
avatar

Kto chytá v žite 🙂

21. júl 2019
avatar

Zlatnikova chovanica od Jany Pronskej👌❤❤

21. júl 2019
avatar

Pavel Hirax Baričák - Šlabikár šťastia 🙂

21. júl 2019
avatar

50 odtieňov sivej 😜

21. júl 2019
avatar

Harry Potter všetky diely 😊 neviem vybrať len jednu, prečítala som si ich 5krát, zatiaľ 😃

21. júl 2019
avatar

Ja milujem všetky knižky, dokonca nemám ani vyhranený žáner, ktorý by som čítala a hlavne teraz keď musím len ležať kvôli problémov v tehu, sme s knižkami ešte väčšie kamošky a nepohrdne žiadnou, ktorá mi je ochotná spríjemniť deň 😍

21. júl 2019
avatar

50 odtienov sivej

21. júl 2019
avatar

"Radsej nikdy" 😍

21. júl 2019
avatar

U mna zatiaľ evitovky 😉

21. júl 2019
avatar

R. Jasik - Namestie Svatej Alzbety

21. júl 2019
avatar

♥️Edith Piaf♥️...moja srdcová záležitosť,niekoľkokrát prečítané a myslím,že sa k nej ešte niekoľkokrát vrátim...ten život,tak ťažký,zároveň bezstarostný,plný lásky,bolesti,slávy aj prehry...odporúčam😉

21. júl 2019
avatar

Zlodejka knih

21. júl 2019
avatar

Slabikar stastia

21. júl 2019
avatar

Slzy a smiech,velmi som si poplakala pri citani

21. júl 2019
avatar

Temne hlbiny

21. júl 2019
avatar

Ochrankyňa bola moja veľmi obľúbená

21. júl 2019
avatar

Diabolska liečba od K..Oppel

21. júl 2019
avatar

R.Gulghum: Všetko , čo naozaj potrebujem vedieť, ........

21. júl 2019
avatar

Roberts- trilogia zahrada napinava zaroven romantika❤❤❤

21. júl 2019
avatar

Erich Segal: Príbeh našej lásky.

21. júl 2019
avatar

Malé ženy

21. júl 2019
avatar

Vsetkyyyy!!!😍😍😍Ale "the best" a zaroven mojim oficialnym knihomolskym zaciatkom bol Harry Potter😍😆

21. júl 2019
avatar

Secret- stále sa k nej vraciam

sticker
21. júl 2019
avatar

"Storocny starcek, ktorý vyliezol z okna a zmizol"

22. júl 2019
avatar

Nečítam vôbec

22. júl 2019
avatar

U mňa to bola kniha Bez dcéry neodídem, doslava som ju dala na jeden hlt

22. júl 2019
avatar

Knihy Harry Potter, som maniacka potterova, mozem citat stale dookola 🙂

22. júl 2019
avatar
22. júl 2019
avatar

Odviate vetrom.... 😉

22. júl 2019
avatar

U mňa je to jednoznačne Harry Potter 🙈📚

23. júl 2019
avatar

Hm,to je veľmi ťažká otázka! Ja zbožňujem knihy-čítam takmer všetko a tú naj veru nemám 🙂 Rada sa vraciam aj k prečítaným knihám viac krát 🙂 Ale keď sa povie kniha akosi automaticky si spomeniem na moju prvú obľúbenú knihu Môj Macík 🙂 🙂

23. júl 2019
avatar

Dobrá matka....od Sinead Moriartyova silný a krásny príbeh....

23. júl 2019
avatar

Pustny kvet 🥀

23. júl 2019
avatar

Bulgakov-Majster a Margaréta

23. júl 2019
avatar

pustny kvet

23. júl 2019
avatar

Ja nemam Top knihu, ale Top spisovatelku: Tana Keleova Vasilkova, ale najviac od nej sa mi zatial pacila kniha Ta druha

24. júl 2019
avatar

Jana Eyrová 🍀

24. júl 2019
avatar

Mám rada knihy z lekárskeho prostredia s troškou napätia: Robin Cook

24. júl 2019
avatar

Juj som zvedavá,kto vyhral knižku?😊

26. júl 2019
avatar

Odviate vetrom

27. júl 2019
avatar

Už bola vybratá výherkyňa? 😊

28. júl 2019
avatar

Ahojte,
ďakujem Vám všetkým za účasť v súťaži 🙏 a ospravedlňujem sa za oneskorené vyhlásenie výsledkov.
Knižku vyhráva @nikolurbanska .
Ak ste nevyhrali, nezúfajte, pridajte sa do našej skupiny,kde cez víkend spustím súťaž o ďalšiu knižku.
https://www.modrykonik.sk/group/10879/

Všetkým zúčastneným som poslala srdiečka ❤❤ a výherkyni sa ozvem do správy a ešte raz ďakujem, že ste sa zúčastnili❤.

Pekný večer
Jana❤

29. júl 2019
avatar

@januska131 super, tešim sa❤ po dlhej dobe sa aj na mňa usmialo šťastie🌞

30. júl 2019