Súťaž o knižku ♥

Ahojte,
začalo nám leto, ideálny čas na oddych a čítanie kníh, preto som si pripravila pre Vás súťaž o knižku.
Stačí, ak mi napíšete, kde by ste si knižku prečítali?
Išla by s Vami k moru, do hôr, či sa s ňou zababušíte do svojej postele?
Víťazku knižky vyberiem v stredu 17.7.
Budem sa tešiť na Vaše odpovede a držím Vám palce.
Jana
Odporúčame
Pretože už máme po dovolenke tak knižku by som čitala doma s vyloženymi nohami, pri kávičke☕ a samozrejme cez obedny spánok krpca👶💙
Dovolenka ma ešte len čaka, takže by som ju čítala pod slnečníkom...
Akurat prichádzame z Tatier, ale ideme nám predĺžený víkend do Trenčína 😉 keď uspim detičky by bol super relax 😉
Doma na balkone 🙂 po celom dni v praci v kancelarii 🙂
Hneď ako by sabmi dostala do rúk by som sa do nej pustila domka na terase.
Milovanu knihu🙂 by som zacala citat (keby som mala dovolene sa k nej dostat) :D vecer,ked moje deti zaspia a vtedy by som mohla konecne relaxovat 🙂
Ja by som si ju určite čítala na dovolenke v Taliansku .
🙂 Mňa keď chytí čítacia mánia 🙂 tak čítam všade : v posteli, obývačke, v kuchyni keď varím -občas mi aj čoto vykypí keď sa zabudnem a pár krát som sa pred deťmi s knihou schovala aj na wc 🙂
V obyvacke pri kave,keby som mala to stastie,ze by mi obe deti spali naraz😩😍
Doma na balkone 😘
na lehátku v záhrade
Precitala by som si ju na moje okruhle narodeniny presne 2.8. Zavrela by som sa v izbe zobrala tuto knizku a k tomu najlepsiu zmrzlinu co v obchode maju😄😄😄
Na dovolenke 😉
Knizku by som si urcite zobrala na dovolenku do Grecka, ideme tam zaciatkom augusta. Lahnut na lehatko opalit sa a citat 😊
Ideme na dovolenku, tak by som to pri 3 detoch hadam stihla precitat 😇
Išla by so mnou na cestu k svokre do Levoče 5hodin v aute je dosť dlhá doba na čítanie . A keď že u nej nie je internet tak čítať čo iné
doma na terase 🍀
Ja by som si ju prečítala doma na našej teraske, pri bazéniku a kávičke 🥧☕🌅
Na chate, kde nie je TV, Wi-Fi 😘
♥️V postely♥️
Ja by som ju zobrala na chatu ☺...pri poobednajsom oddychu v siete by nam bolo spolu super ☺
na balkone😍
Idealne v piesku zaborenymi patami pod slnecnikom ci v hupacej sieti pod palmami... ale realne teda 🤣 to skor vidim na teraske, pri kociku a kavicke... alebo po nociach pri lampicke 🙂
Čítala by som si po večeroch, keď už mala spinká.
Chystáme sa na dovolenku na Liptov, tak asi tam by som tú super knižku vzala so sebou. 😍📓👍
Asi len večer v posteli, ked všetky deti pospia🙂
Vikendík s drinkom, chipsami a toto knižočkou by bol príjemný 👍
Ja kdekolvek,knizku musim mat vzdy v kabelke
Ja by som si rada knižku prečítala pekne doma vonku na záhrade pri oddychu 😊
Knižku by som si prečítala určite doma v posteli, prípadne na lehátku na terase, nakoľko tento rok nám dovolenka nehrozí...😢
Pri mori predsa
Ja budem mať konečne dva týždne dovolenky a užijem si s mojimi 4 dcérkami a knižku by som určite čítala v noci, keď všetci zaspia, je uplne ticho, môže byť v byte aj neporiadok nevadí, ale super knižku wau to by bola paráda. krásne letné dni prajem
Knihu by som vzala kamkolvek pojdem, citam stale 🙂 v autobuse, vo vlaku, doma, vsade kde sa da 🙂
Ja by som ju darovala..
ideme k svokrovcom, tak tam by mi knizka pomohla odputat sa od reality 🙂
Ja na dovolenku balím vždy knihy ale málokedy sa k nim dostanem😂😂čiže ja len doma keď deti večer zaspia aj včera som tak mala v plane čítať dieťa ohňa a skončila som pri čítaní Barbie záchranárka s dvomi deťmi v posteli😂😂😂😂
ja by som si ju rada prečítala v prirode, deti sa budu hrať a ja budem čítať knihu 🙂
Na dovolenke, na balkone s vylozenymi nohami s vyhladom na hory 😉
Rada by som si ju prečítala na welnesse na Donovaloch kam sa chystáme s rodinkou 🙂
Pri uspávaní malého.
Ja najradšej čítam knihy,v jesenom období🌷🌸🌴🌹🍀ked vonku prší💧💧fúka severak a ja zababusena sedim pri, okne a zoberiem román a uprene čítam každý riadok❤❤❤
určite by som ju čítala na terase u nás na "malte" ako sa hovorí u nás na Slovensku 🙂 kedže momentálne si dovolenku nemôžeme dovoliť, kedže manžel je dlhodobo PN ☹ knižka by ma potešila 🙂
Určite kľud, vínko a moja postel
Knihu by som si prečítala doma na terase, dovolenka tento rok pre komplikované tehotenstvo neprichádza do úvahy, tak najväčšiu spolocnost mi robia deti a knihy. 🎁
Ja by som si ju čítala v cukrárni, kde brigádujem. Keď nemáme ľudí, lúštim krížovky a listujem v letákoch...ale takáto kniha, hmmm, toby bolo oveľa, oveľa lepšie.
Knihu by som si prečítala najradšej v posteli. Na dovolenku k moru nejdeme keďže som tehu a teraz veľa oddychujem a relax pri knihe je super 😀
Ja čítam momentálne všade, kde sa dá....... v autobuse, u lekára, doma, na terase, na kúpalisku. Čítam Dominika Dána,Jo Nesbo, Jozef Karika.... Toto bolo za posledných pár mesiacov, čítam všetko čo sa mi dostane do rúk, tak verím, že vyhrám a budem mať novú príležitosť prežívať iné príbehy.......
pocestovala by snami k moru 🙂 kedze po prilete z uk na slovensko nas caka pendlovanie NZ-BA tak sa neviem dockat 3 septembra kedy by som si knizku s chutou otvorila na plazi a pustila sa do citania a dlho ocakavanom oddychu
Určite cez obed, keď moja malá princezná spinká 😊 vonku ba teraske a pri kávičke 😊
v mojej milovanej Australii, na odlahlejsej plazi kde pocut len sum vln 🌊🏄🏼♂️🌅💫❤️
Ja čítam stále a veľa ,kedykoľvek ,kdekoľvek ,keď ma kniha zaujme neviem od nej odísť .
Konečne už na našej záhrade 😊
na dovolenke urcite 🙂 vzdy si beriem min 3 zo sebou 🙂 a tato vyzera byt celkom cool 😉😉😉✌🏼
Doma, po praci s vylozenami nohami a dobrym 🥂
Najradšej čítam na záhrade 🙂 moje dve bambulky sa kupujú v bazéne alebo sa len tak hrajú. Samozrejme že ich musim sem-tam jedným okom skontrolovať 😉🤗
Určite doma s vyloženými nohami a v kľude,aby som ju stihla celú prečítať naraz
Budúci týždeň sa chystáme na chatu...určite by som ju prečítala tam🙃
Doma po celodennom kolotoči.📓
Ideme za chvíľu na dovolenku k moru, tak určite by mi tam padla vhod😉
Ahojte,
ďakujem Vám všetkým za hojnú účasť v súťaži 🙏.
Knižku vyhráva @jankakocanova .
Ak ste nevyhrali, nezúfajte, pridajte sa do našej skupiny,kde cez víkend spustím súťaž o knižku Chcem takého ako ty.
https://www.modrykonik.sk/group/10879/
Všetkým zúčastneným som poslala srdiečka ❤❤ a výherkyni sa ozvem do správy a ešte raz ďakujem, že ste sa zúčastnili❤.
Pekný víkend
Jana❤
@januska131 Jejjj,,prekrásne daĎAKUJEM VELMI sa TEŠÍM🌹🌹🌹
@jankakocanova gratulujem Jani😘
@tinka1711 oo Maťka dakujem krasne ..🙂





Ja by som si knižku rada prečítala v posteli, nakoľko som tehu a musím len ležať, sú knižky momentálne mojou jedinou záchranou pred zbláznením sa z celodenného ležanie 😍🤰 📙