icon
1 / 1
avatar

Tak to vyzerá brutálne dobre. Ja by som to asi zjedla naraz všetko 😍

1. nov 2019
avatar

Ten napravo dole nepošleš mne? 😀

1. nov 2019
avatar

To ovocie na vrchu vyzerá ze mix it 😋

1. nov 2019
avatar

@luciferkax ten mi vôbec nechuti, lebo to je marlenka navrchu😐

1. nov 2019
avatar

@januska131 no vidíš, ideál pre mňa 🤔😂

1. nov 2019
avatar

@kikanik nedá sa to zjest celé, lebo je to brutálne sladké
@modrinkaa hej, myslim, že je a je to s tým veľmi chutné👌

1. nov 2019
avatar

Najlepšie donutsky na svete su brutálne 😍

1. nov 2019
avatar

Kde take predavaju?

1. nov 2019
avatar

@simeab v Nitre a v Bratislave, volajú sa La Donuteria

1. nov 2019