Ten napravo dole nepošleš mne? 😀
1. nov 2019
To ovocie na vrchu vyzerá ze mix it 😋
1. nov 2019
januska131
autor@luciferkax ten mi vôbec nechuti, lebo to je marlenka navrchu😐
1. nov 2019
@januska131 no vidíš, ideál pre mňa 🤔😂
1. nov 2019
januska131
autor@kikanik nedá sa to zjest celé, lebo je to brutálne sladké
@modrinkaa hej, myslim, že je a je to s tým veľmi chutné👌
1. nov 2019
Najlepšie donutsky na svete su brutálne 😍
1. nov 2019
Kde take predavaju?
1. nov 2019
januska131
autor@simeab v Nitre a v Bratislave, volajú sa La Donuteria
1. nov 2019

Tak to vyzerá brutálne dobre. Ja by som to asi zjedla naraz všetko 😍