Popri rodičovskej aj pracujem, takze toho času je velmi malo, ale rada sa piplem v záhrade a aj vikendy na chate milujeme
22. mar 2019
Ja som na RD a opäť som zacala s pletenim a sitim látkových bábik...... Jasnačka, že to robím až večer.... Cez deň sa to nedá.
22. mar 2019
ja stiham občas zahradku, ale inak nič moc, ale teda mam ich troch.
22. mar 2019
Tiež som už po materskej, ale popri práci sa venujem záhrade
22. mar 2019
januska131
autorBaby,ste šikulky, srdiečka poslané

24. mar 2019

Keď som bola na materskej stíhala som kadečo,ale najradšej som bola v záhrade