januska131
autor@maya_zilina výborne👌
2. okt 2019
aj ja som bola, bolo super 😊
3. okt 2019
Janka ty si odvážna ❤️
3. okt 2019
Januš ty si nezmar 😁 ja v termíne už som bola len vyvalená na gauči , "ticho trpela" a čakala kedy to konečne príde😂 a ty máš energiu na koncert ísť 😁👍🏻
3. okt 2019
Ja idem o tyzden, sa tesim....ved to boli hity nasich chatovaciek.
Pred 4 rokmi som tiez bola na petovi takto s bruskom 😉
3. okt 2019
krásne vyzeráš, to tehotenstvo ti veľmi pristane... a super, že užívaš do konca. pokiaľ je všetko v poriadku, treba. aspoň budeš v kondícii na pôrod.
3. okt 2019


Ako bolo?