Komentár bol odstránený
Mne ten chlapík s basnou :D
3. nov 2018
@nusyk Aj mne basen, na divadlo som sa tesila, ale on prijemne prekvapil 🙂
3. nov 2018
Basen. Ale ani zonglovanie s "myslienkou" nebolo zle. Tien.....neviem, cakala som lepsie, ked uz ich bolo viacero a lepších
3. nov 2018
Báseň a žonglovanie. 😲
3. nov 2018
Frozen
3. nov 2018
Frozen, ale vsetky boli super
3. nov 2018
Frozen
3. nov 2018
Frozen a ta cernozska dvojica akrobatou
4. nov 2018
januska131
autorSrdiečka poslané😘❤
17. nov 2018
@januska131 ďakujem
18. nov 2018
Dakujem 😘
20. nov 2018

Frozen