Moje obľúbené! ❣️

Len si daj 🙂
Ojojojoj 😊😍
bozeeeee mnam.....
Veru,pozname,to z nevyspatosti,telo si pyta energiu
Aj ja odkedy kojím, sladké by som jedla na kilá 🤦♀️
Ja som mala to iste po porode.
Ja takisto, v tehotenstve som jedla veľa surovej zeleniny a ovocia, najmä v lete, z toho som žila, varené jedlo mi takmer vôbec nechutilo, a za sladkým som sa tiež nešla zabiť..ale teraz sa idem, vkuse dačo sladké by som jedla, a presne niečo na ten štýl, kysnuté cesto, kakao, veľa maslaaaa 🙂 len kysnuté mi paradoxne ťažko trávi, a potom aj malému robí trochu zle 🙄😧😏
Ja presne tak isto, pocas tehotenstva nic, skor som mala nechutenstvo jak chute 😁 a po porode furt sladke, v noci ked som kojila som tajne cokoladu vyzierala, aby ma muz nevidel 😁
Jeej tak toto mám momentálne aj ja.🙂🙂🙂 po.porode len a len sladkeee už by som sa mala skrotiť 😁

Mňaaam 🙈 dobrú chuť 😊