Strava v nemocnici nie je až taká hrozná-aspon u nás.
12. okt 2019
V Saci kde som 3x rodila vyborne varili a aj primerane davky boli
13. okt 2019
Ja som na Kramároch nič nezjedla 🙄 všetko som vždy vrátila 🤭.
Jedlo mi nosila bud sestra či môj chlap. Strašne tam varili 🤷♀️
13. okt 2019

Dobrú chuť Janka 😉🔝