icon
1 / 1
avatar

krasne odkial?

30. sep 2019
avatar

Isto lindex 😍👌

30. sep 2019
avatar

@prechadzka áno lindex 🙂 aj my ho mame

30. sep 2019
avatar

@prechadzka áno, lindex😉

30. sep 2019
avatar

@januska131 krasne 🙂dakujem Ja teda cakam chlapceka ale aj by som ho navliekla do toho🙂🙂

30. sep 2019
avatar

@prechadzka podla mna je uni😉

30. sep 2019
avatar

@januska131 presne.Pre take male slniecka❤

30. sep 2019
avatar

Nezosuchuju sa detom ponozky v tom? Ci sa spodok za vyhnut?

30. sep 2019
avatar

@pertu ja este nemam babo,takze neviem

30. sep 2019
avatar

@januska131 tak ci sa da spodok vyhnut

30. sep 2019
avatar

Krásny overalik 😍 to sa bude drobcovi nosit 😊👌

30. sep 2019
avatar

Krasne su vsetky ich pyzamka,, ja som nakupila niekolko naraz,, ale vadi mi osobne zips. Moja bambulka je baculka a ten zips ma chudatko vryty medzi krkom a dvojitou bradou 😑😑 inak su super.

30. sep 2019
avatar

@pertu spodok sa dá vyhnúť áno 🙂

30. sep 2019