Akoze ma pravdu ze clovek aa ma citit dobre ale ja veru necitim sa dobre a mma na sebe 10kg
moja mama má 130 kg, je plná lásky, vždy pozitívne naladená, no práve tie kilá jej spôsobujú množstvo zdravotných problémov a aj ked ju milujeme, tak by sme jej kilá dole dopriali, pretože chceme , aby bola s nami čo najdlhšie
Estetika je jedna vec, kazdeho osobna. Ale zdravie je len jedno...
Fandím jej. Skúšala to už toľko krat. Nieje sranda ísť dole z takej váhy. Len tak ďalej 🙏
Až teraz som si prečítala 😂🤭
Nie každý musíme byť stihli, no veľká nadváha =zdravotné problémy. A neverím tomu, že sa cíti dobre, no samozrejme je to krásna žena
Je krásna, inteligentná, sympatická. ❤️ a ze by mala nosiť cele plavky? Tvl, tu sú niektoré stylistky 🤦♀️🤦♀️ zrejme sme zabudli na jednu podstatnú vec,, každý nech si nosí v com sa cíti dobre,, 😘
Predsudky,predsudky,predsudky.Ked sa citi vo svojom tele dobre,tak naco to cudzi ludia riesia?Ak sa bude ona sama zle citit,tak to bude riesit ona.
@helencek ah ja son trorla anorexiou po prvon tehotenstve son konecne mala 48-50kg potom druhe som nala 52- 55 no a zacala som cvicit pred 3 tehotbestvon a pribrala som na 60 ale vyzetala son tensie a sup mam 70kg :/ to son uz schudla a zase pribrala darno treba povkat po porode kym hornony sa ukludbia
@helencek ani nejak nemam cas len ked ideme niekam :D akoze vsetko si dam na seba hore ale dole 🙄😂 potom pridu zenske reci ,, nikam nejdem ja som tlsta,,:D nemam co na seba :🙄😂 ale pritom aka je moja dcerka sktivna nefsm tomu vela ze nepojde to dole tak ze si to ani nevsimnem :D dodrziavat 5x denne jest je akoze nemozne som rada ak raz jem :/
@helencek sledujem tvoju premenu a tiez sa snazim od Nového roka robit nieco so sebou ,pre chrbticu som mala velke problémy, naozaj to zdravie je len jedno,treba sa o telo starať najlepšie ako vieme,ono nám tp vráti a ja som tiez bez liekov a injekcií, za to som velmi vďačná
@lusiandela vyzeráš úžasne ❤, ja by som si takto brucho odfotiť nemohla, necvičím vôbec, mne sa len nohy dostali do formy, tým ,že chodím všade pešo 🙂
@helencek tak ja dom priberala v pohide kazdy mesiac 1kg 10kg dokopy ale dalsich 14kg bola voda to som hned nechala v nemocke . No ale bolelo ma vsetko risdne :/ ja som rodila ze 84:D az neuveritelne :D bala som sa ze kolko je z toho normalne ale tak normalne som priberala . Ved som tolko vracala :D ze az nemozne ze som mala tak vela :D ale hogorim si stale ze sa to oplatilo 🙂 aby sme boli zdrave q kila pojdu ponalicky dole 🙂
@malzeville co by zostihlili?! Nohy, stehná, či brucho?! Absolútne nič. Nemá 45 kg, kde optický trosku 0,5 cm stiahneš........ Co by u nej urobili celé sťahovacie plavky? Z obvodu 100 cm na 99 cm? Každý z nás sme iní. Mame svoje prednosti aj starosti. Zime tak ako vieme a nezapodievajme sa vecami ktoré nie sú podstatne.
Áno určite má zdravotné problémy spojené s hmotnosťou. A iste o tom vie aj ona. A iste ak sa dá, má možnosť to aj rieši. My ostatné riešime svoje postavy.
@helencek dakujem pekne ♡zatial mam -16kg ale uz budem iba spevnovat,aby sa tie bolesti uz nikdy nevratili,vyzeráš úžasné a to odhodlanie co máš, je super.Bola som šťastná aj ked som mala viac kg obcas ma zamrzelo,ze som si nemohla obliecť čo som chcela,ale nemala som hraníc, vysoký tep ked som prešla 3schody....teraz sa citim naozaj lepšie.
@helencek uplne ti rozumiem...krasny výhľad ♡ stojí za to!
ewa farna ma teraz super pesnicku boky jako skrin, super text.
Sorry ale moze sa obhajovat ako chce, pochybujem, ze sa citi dobre sama si sebou
Za mňa veľké mínus ja som podvyzivena pre zdravotné problémy nieje to pekne sama viem, ale ani obrie ženy niesu pekne môže sa cítiť a obhajovať ako chce a tiež to zdraviu nie prospešné... naj je zlata stredná cestam, teraz už 12 ročne dievčatá majú nadváhy a príde matka a raz taka, nie to len sa prezieraju a pohyb žiaden, keď vidím aké ľudia dokážu pojest porcie a len mastné mäsa, hranolky, kebaby, langoše a vysmazane syry, údeniny toto ľudia chcú
Toto je moc , pochybujem ze sa citi dobre. Ja som vzdy vazila 55kil po porode 98:( teraz mam 60 a citim sa fajn 😀kazde kilo som si odmakala a citim sa super
Normálne som si to prečítala v duchu jej hlasom 😃 ja ju mam rada,mne je veľmi sympaticka 🙂
Viete co? Mne zas vadia vychudnute baby, co chcu zhodit nejake 2-3kila (pritom nepotrebuju) a furt spamuju fotkami seba z kazdeho uhla. Take okamzite blokujem nech sa mi nezobrazuju.
Pekne napísané
Jedna vec je mať štíhlu postavu a byť sebavedomá a druha mať kila navyše, krivý nos či riedke vlasy a mať sa rada 🙂 krásne napísane...toto nie je o chudnutí, toto je o spôsobe ako sa mať rád akokoľvek vyzeráš.
@lizatko1009 ja poznam aj take 12r aj chlapcov co maju raz taku nadvahu ako matkaa preco? pretoze ona nje tak nevari a deti si nieco kupia a to nieco ako pises, samí kebab,pizza....uz od mala zle stravovacie navyky neviem aky budu ked budu mat 20 r mozu sa matke poďakovať,ak si to uvedomia
Prvykrat v zivote som jedla kebab bola som v tescu hned vedla maju turci stanok tak som si kuraci kupila mi to rozvanalo byvam za rohom tak som si to dala zabalit
Chcela som v zemli Dali mi to do arabskeho chleba suche gumene kopa zeleniny kusok malicky maska uz v zivote za to nedam 1 cents a nie 3€ :(


Oki len cele plavky by ta zostihlili 🙂