icon
1 / 1
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Ahoj, ked budete na tom velmi zle, myslim fazu zapalu, staci kupel z ovsenych vlociek...a probiotika. Nam kozmetika nepomahala a to zme kupovali xy od roznych znaciek a aj neskutocne drahe...

5. jún 2023
avatar

@lune ahoj, malej to vôbec nepomohlo , s tým sme začínali.

5. jún 2023
avatar

@januska131 Kazdemu nieco ine pomoze, tak nej je slecinka zlata ok.

5. jún 2023
avatar

Za mna na ekzematicku kozu najlepsi balneum hermal plus, este ja ako decko som pouzivala a teraz ho pouzivam aj pri dcere a ked to mala elmi zle, tak aj kupel v hypermangane.

9. jún 2023