F) tam chyba. Mnohi si vypestuju chorobu KOPR. K...y odpor k praci
5. apr 2020
5. apr 2020
Alebo v chládku 😂
5. apr 2020
Pomaly sa blížim k A D 😂
5. apr 2020
Rozvedená😂😂😂🙊
5. apr 2020
O 10 kli tazsia,rozvedena alkoholicka 😁
5. apr 2020
F) tam chyba. Mnohi si vypestuju chorobu KOPR. K...y odpor k praci
Alebo v chládku 😂
Pomaly sa blížim k A D 😂
Rozvedená😂😂😂🙊
O 10 kli tazsia,rozvedena alkoholicka 😁
Ja skončím v Pezinku.syn je hemofilik a potrebuje injekcie do žily 3x za týždeň a tie mu môžem pichnúť len ja.ked netrafim žilu skúšam viac krát.je to veľmi na psychiku a to chodím aj do roboty