icon
avatar
jersay
9. jan 2014

Moje tortičky

avatar

Krasna elegancia.Naozaj vkusne,ziaden gyc.

14. jún 2014
avatar

Dobry den ako robite potahovku?

10. sep 2014
avatar
jersay
autor

kupujem je to smartflex

10. sep 2014
avatar

veľmi pekné torty,milé a nevtieravé a farebne príjemné

10. sep 2014
avatar
jersay
autor

dik

10. sep 2014
avatar

krásne tortičky a v reze vyzeraju užasne,zaujimalo by ma aký mate recept na korpusy,dakujem 🙂

10. sep 2014
avatar
jersay
autor

6 vajec, 6 polievkovych lyzic hladkej muky,6 polievkovych lyzic cukru kryst., bielka s cukrom vyslahame dotuha postupne pridavame po jednom zltky a nakoniec muku len lahko vareskou vmiesame.......

11. sep 2014
avatar

že waw, tak už viem kde si máme objednávať

26. sep 2014
avatar
jersay
autor

Ok

28. sep 2014
avatar

to nie sú torty,ale umelecké diela!

31. okt 2015
avatar
jersay
autor

ďakujem

31. okt 2015
avatar

krásne , prepracované do posledného detailu ....

29. feb 2016
avatar

Krásne a výborne mňam ,mňam vrelo odporučam na jednotku

5. okt 2016
avatar
jersay
autor

Ďakujem za pochvalu....😉

8. okt 2016