jersay
9. jan 2014
Moje tortičky






















3 2

1

1

1

1

1

1




1

1


1



1


1

1

1











1


1

1


1


1

1


1

1 2

1



1


1

1

1



1 2





1





1

1








3

3


1










1

2


1

1


1




1




3

1





2 3

2 1

1


3

2 1

1

2

1

3

1 1

1

1










2

1






2

1

1

2 1

1 1

4


1

1

5 3

4 3

2

1

4 2

1 3

2

1

3

1

1

1

1

2

2 1

1

1


2

1




1
































3


























































1


1






















































Dobry den ako robite potahovku?
10. sep 2014
jersay
autorkupujem je to smartflex
10. sep 2014
veľmi pekné torty,milé a nevtieravé a farebne príjemné
10. sep 2014
jersay
autordik
10. sep 2014
krásne tortičky a v reze vyzeraju užasne,zaujimalo by ma aký mate recept na korpusy,dakujem 🙂
10. sep 2014
jersay
autor6 vajec, 6 polievkovych lyzic hladkej muky,6 polievkovych lyzic cukru kryst., bielka s cukrom vyslahame dotuha postupne pridavame po jednom zltky a nakoniec muku len lahko vareskou vmiesame.......
11. sep 2014
že waw, tak už viem kde si máme objednávať
26. sep 2014
jersay
autorOk
28. sep 2014
to nie sú torty,ale umelecké diela!
31. okt 2015
jersay
autorďakujem
31. okt 2015
krásne , prepracované do posledného detailu ....
29. feb 2016
Krásne a výborne mňam ,mňam vrelo odporučam na jednotku
5. okt 2016
jersay
autorĎakujem za pochvalu....😉
8. okt 2016
Krasna elegancia.Naozaj vkusne,ziaden gyc.