
13 / 50
v mojom kočíku sa mi spinká super..
jovana100
autoráno..všimla som.🙂..ja som mala najskôr taku zelenu..bola ako handra...ale potom som si objednala tuto s kokosovým vláknom...bola oveľa oveľa lepšia..🙂
22. júl 2010

áno..všimla som.🙂..ja som mala najskôr taku zelenu..bola ako handra...ale potom som si objednala tuto s kokosovým vláknom...bola oveľa oveľa lepšia..🙂
aj my mame taku perinku, akurat, ze zelenu 🙂