
2 / 4
14 dpo
blahoželáM🙂
3. jan 2013
gratulka,a kolko ste sa snazili?
4. jan 2013
jujlucka
autordakujem....no hned na prvy cyklus nam to vyslo...takze patrim medzi tie stastne, ale tych par dni, kym som si nasla //, mi pripadala ako vecnost....co potom tie zienky, ktorym to trva aj dva roky....juuuuj...
4. jan 2013
gratulujem 🙂