
3 / 5
Zajko so zajacikmi
kacenka78
autorďakujem 🙂 a to už ide teraz v septembri do školy 🙂
30. máj 2012
no šupky - dupky spravit podobneho anjela🙂))))
30. máj 2012
kacenka78
autoruz je spraveny, nech sa len narodi v auguste 🙂
30. máj 2012
vsak ano ...boze aka som hlupa.. zle som to napisala :(
30. máj 2012
bambulko krásny🙂
31. máj 2012
kacenka78
autorto už ani nie je pravda, vtedy bolo jediné obdobie, kedy bol bacuľatý, teraz je to "chlista" 🙂
31. máj 2012
anjel je to 🙂 krasny chlapcek