
158 / 168
karamellka1
autor@biulka veru je 🙂
19. sep 2012
a my mame tu Elmovu a je super
8. mar 2013
odkiaľ sú prosím tie čiapky? z HM?
20. sep 2013
karamellka1
autor@monkabubko áno tá naľavo je HM a tá s hviezdou Lindex (máme z minulého roka)
20. sep 2013
tu tyrkysovu máme je krásna