icon
158 / 168
avatar

tu tyrkysovu máme je krásna

19. sep 2012
avatar

@biulka veru je 🙂

19. sep 2012
avatar

a my mame tu Elmovu a je super

8. mar 2013
avatar

odkiaľ sú prosím tie čiapky? z HM?

20. sep 2013
avatar

@monkabubko áno tá naľavo je HM a tá s hviezdou Lindex (máme z minulého roka)

20. sep 2013