icon
154 / 168
avatar

Velmi peknaaa bundicka .)

14. mar 2013
avatar

@julietta44 aj v skutočnosti krásna a teplučká 🙂

14. mar 2013
avatar

krásna, kde ste ju kúpili?

2. sep 2013
avatar

@beba266 to je Topolino, nosili sme minulú zimu 🙂

2. sep 2013