icon
149 / 168
...už sa neviem dočkať, kedy zazvoní poštár s balíkom
avatar

dúfam, že nejdeš aj túto kupovať...?

18. okt 2012
avatar

@sofinelka mne už dnes alebo zajtra dorazí 🙂, však ja som zmenila objednávku. Tú zeleno-čiernu čo som mala objednanú pôvodne som preobjednala za túto. Takže zimu strávime v kockách 😀

18. okt 2012
avatar

@karamellka1 ja z teba odpadnem!

18. okt 2012
avatar

@sofinelka čo ty, ale môj muž keď pootvára skrine 🙂 Inak vieš ja kupujem bez rozmyslu, ale teraz keď tak uvažujem aj tie čapice sa mi ku tejto hodia...No dúfam, že neoľutujem, ale zamilovala som sa do nej.

18. okt 2012
avatar

tuto bundicku aj my mame...je naaadherna

7. feb 2013
avatar

@27petulka27 je krásna, ale má ju strašne veľa detičiek. Môj malý keď uvidel chlapček v tejto bundičke, hneď začal kričať ja, moje 😀

7. feb 2013
avatar

@karamellka1 tiez som ju videla na jednom chlapcekovi, my sme ju kupili predcasne a syn ju bude nosit az buduci zimu,tak dufam,ze to uz nebude taky hit

7. feb 2013
avatar

z kade je prosím bunda objednaná, oteplovačky sú k nej prosím? Ďakujem.

20. aug 2013
avatar

@lenulien je to Topolino, oteplovačky mám tiež nafotené v albume 🙂

20. aug 2013
avatar

A to sa dá objednať cez net prosím, keď si písala,že príde balíček. Poznám tú značku, ale vždy len tu ju kupujem. Ďakujem.

20. aug 2013
avatar

@lenulien ja som tiež kupovala cez MMB

20. aug 2013
avatar

ahoj aj ja mam nejake veci z Topolina som velmi spokojna ale niektore su nam uz pomaly male

2. jún 2014