icon
157 / 168
avatar

táto mi dneska prišla,ale mohla byť očíslo väčšia.....akú máš veľkosť?

7. jan 2013
avatar
7. jan 2013
avatar

@karamellka1 no,aj my ale malý má 2roky 4mes a je mu ltt

7. jan 2013
avatar

@silvijanka môj bude mať v marci 2 roky a to už budem na jar predávať. My sme ju nosili na jeseň.

7. jan 2013
avatar

Je krásna, kde ste ju kúpili?Ďakujem.

6. feb 2013
avatar

@lucialev na MMB, je to staršia kolekcia NEXT

6. feb 2013
avatar

To viem, že je to strarší Next, nikde som ju nevidela, tak som dúfala, že ešte niekde sú nejaké zásoby 🙂 🙂 🙂 Ďakujem za odpoveď!

6. feb 2013
avatar

@lucialev videla som ich tu na bazari ,myslim ze vo velkosti 92

20. feb 2013
avatar

@karamellka1 už ju predávaš???mala by som záujem🙂

14. mar 2013
avatar

@zewa11 práve som ju malému odskúšala a zatiaľ nám ešte je pohode 🙂

14. mar 2013
avatar

@karamellka1 škoda☹ aj ked mu dáš pod to hrubšiu mikinu???ale ta prehováram😀 potrebujem aby bola aj na jar aj na jesen.....☹

14. mar 2013
avatar

@zewa11 skúšala som len na tričko 🙂, lebo chcem aby nám ešte bola..A nie je už v 100% stave, malému sa ju podarilo zachytiť, tak sú tam zo 2 také pasiky zatiahnuté ☹

14. mar 2013
avatar

@karamellka1 to by nevadilo....no ved keby ....daj vediet,tvoj je asi chudší...my máme 16mes. a 13,5kg😀

14. mar 2013
avatar

@zewa11 jáj, tak môj nemá ešte ani 13 😀 a 19.3. 2 roky

14. mar 2013