
160 / 168
..po dcérke, ale malý je v nej na zožratie :-)
Komentár bol odstránený
karamellka1
autor@janka2232 vestička je NEXT, ale kolekcia asi 2009 (ja ju mám po dcérke 🙂)
15. jan 2013
@karamellka1 aha tak to uz aasi nezozeniem☹
15. jan 2013
karamellka1
autor@janka2232 možno áno, ale iba ak nosenú
15. jan 2013
@karamellka1 to by mi nevadilo budem pozerata mozno natrafim
15. jan 2013
karamellka1
autor@janka2232 skús pokukať aj na MMB
15. jan 2013
@karamellka1 skusim haadam naatrafim ak by si nahodou niekde zahliadla velkost 80 posli link daakujem🙂)aj podobnu s kozusinkou
15. jan 2013
od kial je vesticka ja taku zhanam pre drobcaa🙂)