
103 / 168
tieto nám nesmú chýbať
@mpapayka Miska! 😀
14. mar 2013
@karamellka1 uz ich mame a su super 🙂
14. mar 2013
karamellka1
autor@barny áno, tak to sa teším. My ich len čakáme🙂
14. mar 2013
@karamellka1 , trosku som sa bala ako budu vyzerat real ale su fakt pekne a vyzeraju super oblecne, krpec bol ako model 🙂
14. mar 2013
aj my ich máme sú svetové 🙂
5. apr 2013
mozem sa spytat odkial ich objednavate?
5. apr 2013
karamellka1
autor@bubo27 ja som objednávala cez MMB
5. apr 2013
@karamellka1 baby poslite mi link kde ste to objednavali dakujem🙂
6. aug 2013
karamellka1
autor@dellisa3 uff, ja si už nepamätám od koho som ich objednala. Ale je veľa predávajúcich, ktoré ponúkajú túto značku 🙂
6. aug 2013
7. okt 2013
karamellka1
autor@voskovaeva neviem, aký je to stuplý chalan 🙂 ale nám sedia
7. okt 2013
😀 velmi chudy
7. okt 2013
karamellka1
autor@voskovaeva jááj 😀, ja neviem môj je tak akurát. Ale v páse je regulovateľná guma, čiže dajú sa prispôsobiť...
7. okt 2013
kde sa daju objednat prosim
23. feb 2014
krááásne🙂