icon
113 / 168
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

a objednáva ju aj niekto tu na MK?koľko vynde?

14. mar 2013
avatar

@zajo29 áno, 13 eur

14. mar 2013
avatar

@zajo29 tak, ja som ju už objednala 🙂

14. mar 2013
avatar

a aka je to velkost?..cez koho sa da objednat?

3. jún 2013
avatar

@kamiliatko my máme 98 a objednávala som tu na MK 🙂

4. jún 2013
avatar

dobry den ako mozem objdnat tuto mikinku?

29. júl 2013
avatar

@karamellka1 jéj krásna farba, môžem poprosiť info, kde sa dá objednať? my máme teraz len zelené, zelené,zelené.........

9. aug 2013
avatar

@fleuerette napíšem cez IP 🙂 (pre istotu, aby som nerobila niekomu reklamu 😀)
Ja tiež milujem zelené a tyrkysovéééé...

9. aug 2013
avatar

@karamellka1 dakovala 🙂

9. aug 2013
avatar

@karamellka1 aj ja by som poprosila adresu predajcu...dakujem 🙂

8. okt 2013
avatar

@veroni0608 Veronika, ja som to kupovala tu na MK, len tá kočka už neponúka Topolino, tak skús popozerať na MMB

8. okt 2013