
113 / 168
Komentár bol odstránený
karamellka1
autor@zajo29 áno, 13 eur
14. mar 2013
karamellka1
autor@zajo29 tak, ja som ju už objednala 🙂
14. mar 2013
a aka je to velkost?..cez koho sa da objednat?
3. jún 2013
karamellka1
autor@kamiliatko my máme 98 a objednávala som tu na MK 🙂
4. jún 2013
dobry den ako mozem objdnat tuto mikinku?
29. júl 2013
@karamellka1 jéj krásna farba, môžem poprosiť info, kde sa dá objednať? my máme teraz len zelené, zelené,zelené.........
9. aug 2013
karamellka1
autor@fleuerette napíšem cez IP 🙂 (pre istotu, aby som nerobila niekomu reklamu 😀)
Ja tiež milujem zelené a tyrkysovéééé...
9. aug 2013
@karamellka1 dakovala 🙂
9. aug 2013
@karamellka1 aj ja by som poprosila adresu predajcu...dakujem 🙂
8. okt 2013
karamellka1
autor@veroni0608 Veronika, ja som to kupovala tu na MK, len tá kočka už neponúka Topolino, tak skús popozerať na MMB
8. okt 2013
a objednáva ju aj niekto tu na MK?koľko vynde?