icon
110 / 168
avatar

super, že? také lahučké...

4. apr 2013
avatar

@mpapayka jój krásne sú, malý keď videl to s gitarou, hneď ho chcel obliekať 🙂

4. apr 2013
avatar

to poznám🙂mi už každý deň čakáme balík a stále nič☹a malý stále, že mamiiii prečo mi ten ujo nepriniesol ten nextííík!!!nevie sa dočkať toho so slúchadlami😀

4. apr 2013
avatar

jeej my tieto uz mame, su super!

19. apr 2013