
110 / 168
karamellka1
autor@mpapayka jój krásne sú, malý keď videl to s gitarou, hneď ho chcel obliekať 🙂
4. apr 2013
to poznám🙂mi už každý deň čakáme balík a stále nič☹a malý stále, že mamiiii prečo mi ten ujo nepriniesol ten nextííík!!!nevie sa dočkať toho so slúchadlami😀
4. apr 2013
jeej my tieto uz mame, su super!
19. apr 2013
super, že? také lahučké...