icon
104 / 168
avatar

Tieto su pudlaky?

7. apr 2013
avatar

@pumicamt vieš čo, ten sed je trošku znížený ale pudlaky nie. No krásne sedia, nám tieto oveľa lepšie ako tie pudlové nexty (čo mám v albume).

7. apr 2013
avatar

@pumicamt odmerala som sed na tých pudlákoch je 26cm a na týchto 23cm (od pásu po rozkrok)

7. apr 2013
avatar

Tie z nextu nam.zle sedia tie tmavomodre neviem ake mas babo ci chuducke alebo nie moj ma 18kg a je v nich ako parka trosku

7. apr 2013
avatar

@pumicamt joj môj má 13kg, ale keď som mu ich ponaprávala tak v pohode. Zvykla som si 🙂

7. apr 2013
avatar

juuuj, tie su bozske, kde sa daju objednat prosim ?

9. máj 2013
avatar

@magnetika je to NEXT a objednáte určite aj tu na MK

9. máj 2013