
104 / 168
karamellka1
autor@pumicamt vieš čo, ten sed je trošku znížený ale pudlaky nie. No krásne sedia, nám tieto oveľa lepšie ako tie pudlové nexty (čo mám v albume).
7. apr 2013
karamellka1
autor@pumicamt odmerala som sed na tých pudlákoch je 26cm a na týchto 23cm (od pásu po rozkrok)
7. apr 2013
Tie z nextu nam.zle sedia tie tmavomodre neviem ake mas babo ci chuducke alebo nie moj ma 18kg a je v nich ako parka trosku
7. apr 2013
karamellka1
autor@pumicamt joj môj má 13kg, ale keď som mu ich ponaprávala tak v pohode. Zvykla som si 🙂
7. apr 2013
juuuj, tie su bozske, kde sa daju objednat prosim ?
9. máj 2013
karamellka1
autor@magnetika je to NEXT a objednáte určite aj tu na MK
9. máj 2013
Tieto su pudlaky?