icon
87 / 168
..a takto sme si nakombinovali oteplováky k bundičke
avatar

kraaasna bunda

7. okt 2013
avatar

veľmi pekné

7. okt 2013
avatar

ake maš čislo tu Topolino budničku?

7. okt 2013
avatar
7. okt 2013
avatar

@karamellka1 a Tvojmu malemu je akurat, či ešte vačšia? som chcela kupit podobnu tento rok mojmu. Ma 2r a 2mes.

7. okt 2013
avatar

@beruska113 ja som ju kupovala vlani, no bola mu poväčšia, teraz má 2,5 roka a bude mu akurát 🙂

7. okt 2013
avatar

tutuo bundu som tiez obzerala,velmi sa mi paci,len prosim ta aky to ma material?Taky ten maksi,alebo ako lyziarske?Neviem si to predstavit...diky

8. okt 2013
avatar

@diusik vôbec nie je tvrdá, napísané 100% polyester

8. okt 2013
avatar

ja tiez čakam na budničku topolino

13. okt 2013
avatar

@ka3n ja som s touto značkou búnd spokojná (syn mal 2 a dcéra tiež + oteplovky)

13. okt 2013
avatar

@karamellka1 este sme nemali od nich..tak som zvedava.

13. okt 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@ka3n určite budeš spokojná 🙂

13. okt 2013
avatar

@karamellka1 zobrala som synovi vacsiu, lebo vraj su mensie 🙂 tak som zvedvaa velkostne, ale mala som rozmery..
jedna pani z www.mimibazar.sk ich ma po 28E s postou

13. okt 2013
avatar

@ka3n to má super ceny, lebo tie bundičky predávajú po 33,50 čo som ja videla

13. okt 2013
avatar

@karamellka1 a vy ste ako kupili??

13. okt 2013
avatar

@ka3n ja mám túto od vlani, cenu už neviem brala som to spolu s oteplovačkami tými sivými

13. okt 2013