icon
89 / 168
avatar

Krásne topánočky, sú dostatočne zateplené aj do tuhej zimy?Kde sa vám podarilo zohnať?Ďakujem za info.

27. nov 2013
avatar

@jaruska6 sú z Lidla🙂, za nejakých 12 euro. Podľa mňa sú na taký prechod, to tuhej zimy ich určite dávať nebudem..

27. nov 2013
avatar

@karamellka1 Ďakujem 🙂

2. dec 2013