aj my sme im podľahli :-D
karamellka1
autor@christies Next, ja som objednávala cez jednu kočku tu na MK 🙂
24. jan 2014
Diki. Su podsite alebo uz tensie na jar? Objednali si cez PRO /ak ano, cez koho, ak mozes/? Diki.
24. jan 2014
karamellka1
autor@christies cez @soldi https://www.facebook.com/pages/Soldi/6381864295...
No ešte mi neprišli, ale podšité nie sú.
24. jan 2014
Dakujem velmi.
24. jan 2014
karamellka1
autor@christies za málo 🙂
24. jan 2014

Krásne, kde sa dajú objednať/kúpiť?