icon
39 / 168
avatar

odkial prosim?

30. jún 2014
avatar

@dinosaurik Topolino

30. jún 2014
avatar

ahoj, aké máte skúsenosti s touto značkou? je kvalitná? majú pekné veci, tak nad ňou premýšľam...

30. jún 2014
avatar

@martinaka3.5 ja som spokojná 🙂

30. jún 2014