karamellka1
autor@dinosaurik Topolino
30. jún 2014
ahoj, aké máte skúsenosti s touto značkou? je kvalitná? majú pekné veci, tak nad ňou premýšľam...
30. jún 2014
karamellka1
autor@martinaka3.5 ja som spokojná 🙂
30. jún 2014
@dinosaurik Topolino
ahoj, aké máte skúsenosti s touto značkou? je kvalitná? majú pekné veci, tak nad ňou premýšľam...
@martinaka3.5 ja som spokojná 🙂
odkial prosim?