katakata
17. apr 2010
Nina velkacka
katakata
autordakujeme krasne za pochvalu🙂
17. apr 2010
ahoj kati, mala je kraaaaaaaaaaaaaasna.
ako sa mate ? pamatas este na nas?
3. sep 2010
katakata
autorcav heni, som na teba minule myslela...jasne ze pamatame...ja tu uz velmi nechodim, a teraz teketo prekvapko...mame sa celkom dobre, a vy? my uz chodime do skolky
18. sep 2010
Krasne dievcatko, Ninky su asi vsetky krasne 😉 prebehla som tie albumy a zistila som, ze sa ti Ninka takmer vobec v tvari nezmenila 😵 krasna je
10. apr 2011
































fantasticke fotky, dobra praca 🙂 a skvela fotomodelka 🙂)