to velmi dobre poznam maly sa odplienkovaval zime januar februar marec takto na hlaka na lavicke ako stal a dole vsetko poznam. ale aspon je otuzilý 😀
12. okt 2016
*holaka
12. okt 2016
katasa
autor@matullienka nieee, ale až dnes som sa k tej fotke dostala 😀
je dva týždne stará 🙂
12. okt 2016
my tiez hocikde, kufor auta, lavicka, na stojaka, proste hocikde... ked treba tak treba
12. okt 2016
ten ružovy kočik s babikou je top 🙂
12. okt 2016
dufam ze si to nezobrala v zlom,len ma to pobavilo 🙂
12. okt 2016



To u vas je este take teplo?