icon
11 / 143
Adidas od babičky:-))
avatar

tie su uzasne....odkial??

19. aug 2014
avatar

aj mňa by zaujímalo, kde sa dajú také pekné botasky kúpiť?

24. feb 2015
avatar
24. feb 2015
avatar

su aj na nejake stranke,velmi pekne

26. feb 2015
avatar

@laskacezar to neviem kupila nam ich babicka

26. feb 2015
avatar

@majka_3
@adrika89 mam ich uz v bazariku na predaj

8. jún 2015