Adidas od babičky:-))
aj mňa by zaujímalo, kde sa dajú také pekné botasky kúpiť?
24. feb 2015
katharynkaa
autorUK
24. feb 2015
su aj na nejake stranke,velmi pekne
26. feb 2015
katharynkaa
autor@laskacezar to neviem kupila nam ich babicka
26. feb 2015
katharynkaa
autor8. jún 2015

tie su uzasne....odkial??