icon
108 / 143
avatar

To je paradna supravicka!!! Prosim z kade ju mate?????

18. mar 2015
avatar

@emda88 To som kúpila u nás v miestnom obchode, nie je to žiadna značka, ale je krásna

18. mar 2015
avatar

Joj skoda lebo je to uzasne ❤️😬
@katharynkaa

18. mar 2015
avatar

@emda88 jedine môžem kuknúť či ešte majú, ak by ste chcela

18. mar 2015
avatar

@katharynkaa ak budete mat cestu tam 🙂 a ak predavaju velkosti 92-98 🙂 tak prosim kuk 🙂))

18. mar 2015
avatar

@emda88 dobre, pozriem, toto ja mám 104, ale sedí to mojej 2,2 ročnej

18. mar 2015