icon
137 / 143
Zara
avatar

krasne....to bolo asi len v mensich velkostiach,brala by so pre dorku;)

26. júl 2015
avatar

@maca1207 no len do 98🙂

26. júl 2015
avatar

@katharynkaa :(skodaaa....krasne je...

26. júl 2015
avatar

@maca1207 no sonka zatiaľ 98 nosí, ale tak zachvíľu budem musieť presedlať na staršie dievčatá a ja si tam akosi neviem vybrať☹

26. júl 2015
avatar

@katharynkaa no starsie nic moc,to mas pravdu..uz skor H&M bo next...

26. júl 2015
avatar

@maca1207 no ja teray frčím na pomdelux, to sú neskutočné kúsky🙂

26. júl 2015
avatar

@katharynkaa anomto ani nepoznam....a odkoho objednavas,ci ty priamo?ak hod mi pls link do spravy bo t uaj do komentu;)dakuejm zlatik🙂

26. júl 2015