icon
1 / 1
avatar

Co viem ,tak ano. Kupujem pravidelne detom a este ziadne nepremokli "odspodu".

5. feb 2023
avatar

Naozaj?lebo u nás jar a jeseň väčšinou prší,tak som si nebola ista

5. feb 2023
avatar

Ahoj ak kupujes pouzi kod vypredaj40

5. feb 2023
avatar

Ja mám skúsenosti že sa tam voda dostala a plesnivelo to

5. feb 2023