kathy403
31. máj 2010
Nellinka
kathy krasne fotky aj ja by som rada vedela ako si to vytvorila?kde si objavila tie rámčeky?
1. jún 2010
@memory Ahoj, ak by ste chceli, rada Vam podobne fotky urobim. Blizsie info na grafika.fotky@gmail.com.
Dakujem
29. jún 2010
@memory Ahoj, ak by ste chceli, ja Vam take fotky urobim. Blizsie informacie na grafika.fotky@gmail.com
Dakujem
30. jún 2010














Kathy prosim Ta ako si si vytvorila taketo kraaaaaaaaasne fotky?