
krasne ocicka mate:o)zlatucke ste obe:o)drzte sa:o)
... pozrela som si foto prečítala Váš príbeh a ani neviem cez slzy čo povedať ... musíte byť statočná teda to Vás obdivujem máloto by to totižto asi zvládol ...prajeme veľmi veĺa síl a nech už všetko zlé ide dááááááááááááááááááleo preč od Vás a nikdy nech sa to nevracia je to malý anjelik kde je preboha ten Pán Boh keď toto dopustí ...strašne mi to je lúto lebo keď si predstavím žeby išlo o môôjho syna a ja by som bola na Vašom mieste ... držíme palce najviac ako sa dá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uff, ani neviem, co na to povedat.. som stastna za vas, ze sa vam teraz uz dari a prajem vam more zdravicka.. marrrrry to vystihla.. kde je preboha ten Pan Boh, ak toto dopusti :( hrozne vam drzim palce a slzy mam uz tak na krajicku, ze ani nevidim, co pisem pomaly... drzte sa.. hrozne moc vam prajem uz len to najlepsie v zivote!!!
Mila maminka Katka a mala Simonka,ste užastne baby,strašne vam držime cela rodina palce...tisnu sa mi slzy pri pohlade na vas,lebo Vas obdivujem za všetko čim musite prechadzať...Strašne moc vam prajem len jedno -zdravie vašej krasnej Simonky!Je užasna bojovnička!a vy obdivuhodna mamina!!!