
1 / 1
Krásne, na mašinu ja teda nemám, hoci máme doma relatívne novú a svokra je teda iný macher na šijací stroj, keďže roky šila ako krajčírka, ale mňa to zatiaľ moc nechytá 😉
28. júl 2013

Krásne, na mašinu ja teda nemám, hoci máme doma relatívne novú a svokra je teda iný macher na šijací stroj, keďže roky šila ako krajčírka, ale mňa to zatiaľ moc nechytá 😉
Moje prve riadne šitie na mašine. Mantinel na stenu ...