dnes má deny 4 mesíce a začínáme s príkrmy - jako první dýne hokaido ( tuto celou dýni snedl Deny za 2 týdny :-)
Chcela by som sa opytat, ako uskladniť nespotrebovanu tekvicu, aby vydržala kým ju nespapa. Stačí ju mat v chladničke? V nádobe alebo sáčku a môže byť ošupana a naporcovana? Ďakujem
Inak nádherný album. Dnes začíname a ideme podľa vás. 👍👏
2. aug 2018

Super album vďaka za inšpirácie