5+ dýne s jablkem a pšenem (desátá - místo obeda)
So psenom
3. nov 2017
katriona1
autor@lucique29 ovoce jsem naparila v Aventu a namačkala, pšeno nejdrív asi 3x provláchneš vroucí vodou a potom asi 20 minut varíš až se vovada vyparí a pšeno je mekké, potom jsem smíchala s ovocem, už jsem nemixovala, ale mužeš všechno mixnout, na fotce vedle mám vyfocené jak jsem delala to pšeno 🙂
3. nov 2017
Ked davas deaiatu...nedavala si obed? Ja tomuto fakt nerozumiem...dakujem za radu 😘
28. jan 2018
*desiatu
28. jan 2018
8. apr 2018

Môžem vedieť ako si pripravovala túto kasu s pásmom