7+ mrkvovo-dýnova omáčka s ovesnými vločkami, pyre z kvaky + teleci maso (obed) - 1. kvaka
Komentár bol odstránený
A teda maslo už môžme dávať?
30. dec 2017
katriona1
autor@miriam159753 ja maslo nedavam, misto toho davam ghee, to je prepustene maslo, kupuji ho v DM, ma vybornou chut
30. dec 2017
28. mar 2018

Ďakujem 🙂