od dnes bude Deny v sedačce jako velký chlap a zároveň poprvé snědl sám téměř celý oběd - pečené brambory a tuřín s vařeným kuřecím stehnem 🙂
Pod zlu foto som napísala 🤦
Mam na mysli ryžové mlieko /drink z DM
23. mar 2018
28. mar 2018
Pod zlu foto som napísala 🤦
Mam na mysli ryžové mlieko /drink z DM
recept: tuřín ( kvaku ) a brambory jsem nakrájela na hranolky, pokapala olivovým olejem a lehce posypala drceným kmínem, pekla jsem je v troube na 160 stupnu do mekka, mezitím jsem ve vode uvarila kurecí stehno ( z vývaru jsem udelala polévku k večeri 🙂