8+ cizrnová krémová polévka ( večeře ) - cizrnové polévky jsem dělala od 8 měsíce, takto sám jako na foto je malý jedl od toho 10-11 měsíce :-)
Vyzera to mnam 😊 urcite vyskusam
2. júl 2018
katriona1
autor@micinka1981 děkuji, ano byla výborná, pro nás jsem dělala stejnou, akorát s celerem, i ta byla fajn
3. júl 2018
Môžem poprosiť recept.. ďakujem
10. okt 2018
Neviem či robím niečo zlé no recept mi neukáže len foto
11. okt 2018

https://www.facebook.com/PrikrmyareceptyodKatri...