Ja by som tam zasa bývať nemohla. Ale taký Zéland, Austrália ma láka
29. okt 2018
nádherné mesto ! cez Vianoce to tam musí byť super 🙂
29. okt 2018
viac takýchto fotiek 🙏🙂
29. okt 2018
Och Kati, toto jedine Vám závidím 😍
29. okt 2018
Juj prosim pridavaj viac fotiek, v poslednom case, nas nejak zanedbavas 😀
29. okt 2018
Wau💞🎄
29. okt 2018
Chcem tam raz ist,moj sen 😍
29. okt 2018
Sestra s rodinkou sú práve v NY, nádhera 🙂 snáď sa tam aj ja raz dostanem 🙂
29. okt 2018
mojim snom je raz tam ist...krasa...tiez by ma potesilo viacej fotiek 😀
29. okt 2018
To su vzdy take carovne fotky. Nazivo to musi byt parada
29. okt 2018
Hotel Plaza , sám doma ?;)
29. okt 2018
@maminkalubka áno, ak pôjdeš, ber má so sebou
29. okt 2018
@mooonika1975 oki,platí. Len najskôr musím nájsť sponzora 🤔😀
29. okt 2018
@maminkalubka tiež hladam😀😂
29. okt 2018
Milujem tvoje vianočné fotky
1. nov 2018

Och ako by som tam isla zit🤩