katttze
31. jan 2021
Gymnázium F.Lorcu
Neviete niekto koľko ľudí dá hľadí na toto gymnázium s jak ťažké je sa tam dostať alebo iné detaily prosím ?
Neviete niekto koľko ľudí dá hľadí na toto gymnázium s jak ťažké je sa tam dostať alebo iné detaily prosím ?
Na každom gymnáziu maš takmer rovnake požiadavky a berú rôzny počet uchadzačov (stači si pozriet stranku školy)...nauč sa to, z čobo budes mať prijimacie skúšky a nemusiš sa bať že by ťa nezobrali.